DematProject
Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki poniżej:

Informacje:

  • Stron: 235
  • Kategorii: 27
  • Stron oczekujących: 0
  • Gości online: 10

O nas:

Jeśli chcesz zaprezentować swoją stronę szerszej grupie odbiorców, to dobrze trafiłeś ! Nasz spis stron skupia tylko elitarne strony które przeszły wnikliwy proces selekcji. Dołącz swoja stronę do naszego grona i daj się poznać innym !


PTFE, Tekstolit, Poliacetal, Poliuretan

PTFE, Tekstolit, Poliacetal, Poliuretan PTFE, Tekstolit, Poliacetal, Poliuretan powszechnie znany jako szkło akrylowe lub pleksi, jest przezroczystym termoplastycznym tworzywem sztucznym o wysokiej przejrzystości i odporności na złamania. Jest używany jako zamiennik szkła, szczególnie tam, gdzie istnieje ryzyko pęknięcia lub dla aplikacji wymagających łatwej obróbki, takich jak ekspozycje reklamowe, osłony w maszynach czy też elementy dekoracyjne.

PTFE, Tekstolit, Poliacetal, Poliuretan znany również pod nazwą handlową Teflon, jest jednym z najbardziej znanych tworzyw fluoropochodnych. Jest nieprzylepny, odporny na wysokie temperatury, chemikalia i promieniowanie UV. Z tego powodu jest powszechnie stosowany jako powłoka w garnkach i patelniach, element uszczelniający w przemyśle chemicznym oraz w przemyśle spożywczym jako elementy wytłaczania i formowania.

Szczegóły strony https://www.armetpolska.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę https://www.armetpolska.pl:

PTFE, Tekstolit, Poliacetal, Poliuretan

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4