DematProject
Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki poniżej:

Informacje:

  • Stron: 230
  • Kategorii: 27
  • Stron oczekujących: 5
  • Gości online: 3

O nas:

Jeśli chcesz zaprezentować swoją stronę szerszej grupie odbiorców, to dobrze trafiłeś ! Nasz spis stron skupia tylko elitarne strony które przeszły wnikliwy proces selekcji. Dołącz swoja stronę do naszego grona i daj się poznać innym !


Zielony pellet od Stelmetu!

Zielony pellet od Stelmetu! Firma Stelmet z siedzibą w Zielonej Górze należy do grona jednego z najlepszych producentów ekologicznego paliwa w Europie. Dzięki bardzo nowoczesnej linii produkcyjnej (przy produkcji pelletu pracuje tylko kilka osób, mimo iż nasza produkcja jest ogromna), produkujemy pellet najwyższej jakości–o doskonałych walorach opałowych, bardzo wysokiej kaloryczności i możliwie niskiej wilgotności. Nasz pellet jest bezpieczny – można go stosować w domach, szkołach, kościołach, w zakładach produkcyjnych i obiektach użyteczności publicznej. Użytkowanie naszego pelletu nie wymaga sporej wiedzy i umiejętności–wystarczy odpowiednio skonfigurowane urządzenie takie jak piec, kocioł, kominek, nagrzewnica na pellet czy alnik na pellet.
Użytkowanie pelletu jest wygodne i stosunkowo tanie. W porównaniu do tradycyjnych form ogrzewania, pellet jawi się jako stosunkowo tanie źródło ciepła. Pellet jest ekologicznym paliwem zaliczanym do Odnawialnych Źródeł Energii-jest jeszcze bardziej atrakcyjny!

Szczegóły strony www.polishpellet.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.polishpellet.com:

Zielony pellet od Stelmetu!

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 119 Odwiedziny googlebot 131